Witaj w naszej agencji!
Footer Logo

Kim jesteśmy?

Marktplan spółka z o.o.

zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi. Działamy wyłącznie we współpracy ze Wspólnotami i właścicielami nieruchomości. Naszym atutem oprócz doświadczenia jest wykfalifikowana kadra posiadająca niezbędne umiejętności i kwalifikacje dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i zapewnić właścicielom najwyższą jakość świadczonych usług.

Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę administracyjną i techniczną z wykorzystaniem nowoczesnych metod zarządczych i profesjonalnym autorskim programie komputerowym wspomagającym zarządzanie nieruchomościami w zakresie księgowości, rejestru i rozliczania opłat, prowadzenia dokumentacji i archiwizacji danych.

Jesteśmy dla Was

MARKTPLAN

Dyspozycyjność

Jesteśmy dla Was w biurze, poprzez kontakt telefoniczny jak również za pomocą poczty elektronicznej.

Dopasowanie

Każda zarządzana nieruchomość jest traktowana indywidualnie i podmiotowo w maksymalnym stopniu dopasowując naszą ofertę do oczekiwań właścicieli lokali.

Szybka reakcja

Zarządca jest gotowy do życzliwego i cierpliwego wysłuchania uwag oraz do natychmiastowej reakcji, by rozwiązywać wszelkie problemy.

Otwartość

Na życzenie Wspólnoty Mieszkaniowej organizujemy spotkania w naszej sali konferencyjnej lub na terenie nieruchomości.

Wysoki standard

Zapewniamy Wspólnocie Mieszkaniowej najwyższy stan techniczny i estetyczny, zaś właścicielom redukcje ponoszonych kosztów i nieustanną satysfakcję.

Indywidualne podejście

Forma współpracy z naszymi klientami jest zawsze dostosowana do ich indywidulanych potrzeb.

Jak pracujemy?

MARKTPLAN

W swoich działaniach związanych z bieżącym zarządzaniem obiektem budowlanym przestrzegamy zasad spełniając standardy określone przez przepisy prawa: „Ustawę o własności lokali”, „Ustawę o gospodarce nieruchomościami”, „Prawo budowlane”, „Kodeks Cywilny” i inne.

Jesteśmy do dyspozycji Wspólnoty w biurze oraz poprzez kontakt telefoniczny jak również komunikując się za pomocą poczty elektronicznej. Na życzenie Wspólnoty Mieszkaniowej organizujemy spotkania w naszej sali konferencyjnej lub na terenie nieruchomości.

Posiadamy licencję Zarządcy Nieruchomości nr 28057 oraz certyfikat jakości ISO w zakresie świadczenia usług, co daje naszym Klientom gwarancję, że wszelkie podjęte przez nas działania są profesjonalne i na wysokim poziomie oraz cechują się najwyższą jakością.

0
Lokalizacji
0
Nieruchomości na sprzedaż
0
Nieruchomości na wynajem

Masz pytania? Pisz!